• Kvalitní plastová okna

  • Plastová okna a zateplený balkon

Plastová okna REHAU GENEO

Dokonalý koncept energie: ultrastabilní okenní profil bez výztuhy z technicky vyspělého materiálu RAU-FIPRO®.

Plastová okna REHAU Brillant

Systém orientovaný na design ve stavební hloubce 70 a 80 mm pro nadstandardní bytovou výstavbu.

Plastová okna REHAU Euro Design 70

Pro bytové jednotky a rekonstrukci panelových domů.

Plastová okna

Plastová okna vyrábíme i montujeme v Liberci

Vyrábíme, dodáváme a montujeme kvalitní plastová okna REHAU se zaměřením na malé a střední investory (zákazníky), kteří ocení náš osobní přístup ke konzultaci,  přípravě a následné realizaci zakázky.


Nová plastová okna REHAU vyrábíme, dodáváme a montujeme v libereckém regionu především pro stavby nových rodinných domů, pro rekonstrukce bytů a domů. Kvalitní a osvědčená plastová okna REHAU vyrábíme a montujeme i pro rekonstrukce kanceláří, restaurací, prodejen, firmeních sídel a výrobních hal v Liberci i okolních regionech severních a středních Čech.


Vždy se snažíme nabídnout našim zákazníkům to nejvýhodnější řešení nových plastových oken z ohledem na finanční náročnost, ale i s ohledem na jejich kvalitu a trvanlivost materiálů (což bohužel není vždy zvykem).


Vyzkoušejte naše služby a nezávazně nás oslovte online poptávkovým formulářem, telefonicky nebo osobně. Rádi Vám pomůžeme vyřešit nová plastová okna.

REHAU GENEO

plastová okna

BRILLANT DESIGN

plastová okna

EURO DESIGN 70

plastová okna

REHAU GENEO

plastová okna

Potřebujete servis či opravu oken nebo dveří? Prostě nás jen ...
Realizace

Podívejte se na vybrané realizace

Jsme hrdí na to, že dodáváme prvotřídní výrobky s vynikajícími vlastnostmi a designem. Prohlédněte si naše práce a dejte nám vědět, jak Vám můžeme pomoci s vaším projektem.