Plastová okna REHAU Euro Design 70

Plastová okna

Okenní systém Euro Design 70

Pro bytové jednotky a rekonstrukci panelových domů.


Pětikomorové profily systému Euro-Design 70 umožňují svým konstrukčním řešením optimální vyztužení pomocí vnitřních výztužných profilů z pozinkovaného plechu a spolehlivý odvod srážkové a kondenzované vody. Základní profily okenního křídla mají stavební hloubku 70 mm a výšku 60 mm, rámový profil má stavební hloubku 70 mm a šířku 64 a 68 mm.

Vlastnosti

stavební hloubka: 70 mm/dorazové těsnění
počet komor: 5 komor
tepelná izolace:Uf= 1,3 W/m²K (se standardním armováním)
tepelná izolace:armování s tepelně přerušeným mostem: Uf= 1,1 W/m²K
hluková izolace:do třídy hlukové izolace 4
odolnost proti vloupání:do třídy odolnosti 2
průvzdušnost a těsnost proti dešti hnaného větrem:
do skupiny C
řešení rohového spojení, zamezující pronikání izotermy rosného bodu.

Přednosti

hospodárný systém pro široké použitíhladký povrch zaručující snadnou údržbu a čištěníšikmá drážka v rámovém profilu pro lepší odvedení vody a jednoduché čištěníoptimální statické vlastnosti dané armováním s vysokou stavební hloubkoustejné armování v rámovém i křídlovém profilu snižuje skladové zásobynaextrudované těsnění pro racionálnější výrobuekologicky přijatelný, recyklovatelný materiál.

Design

klasické plošně odsazené nebo oblé křídlosvětle šedé těsnění vhodně doplňuje bílé profilyelegantní vzhled daný 20° zešikmením ploch a zaoblením hran.

 

Nejen pro panelové domy

Problém je znám: při moderních, energeticky úsporných způsobech výstavby jsou budovy dnes téměř vzduchotěsné. V případě nedostatečného větrání rychle stoupá vlhkost, která podporuje tvorbu plísní. Dlouhodobě nám to přináší nejen nekvalitní klima v obytných místnostech, ale i poškození vlastní konstrukce budovy. REHAU AirComfort je řešením pro stabilní větrání. Infiltrace pomocí principu rámu 115-4K je jedinečný, technicky geniální systém pasivního větrání s vysokou účinností, vhodný stejně tak pro novostavby, jakož i sanace starších objektů.

 

Rám 115-4K je součástí Evropského patentu EP PCT/02/09622 uděleného firmě REHAU a tento patent platí ve všech zemích Evropy. Infiltrace je zajištěna využitím částečné ztráty tepla vedením v profilu na principu předávání tepla, které uniká konstrukcemi obvodového pláště včetně rámových profilů. Toto teplo se částečně využívá k předehřátí vzduchu, který vstupuje do interiéru a zajišťuje minimální hygienickou výměnu vnitřního prostředí.

 

Designzešikmený nebo zakulacený tvar křídlaelegantní vzhled daný 7° zešikmením rámu

Možnosti použití: nízkoenergetické domybytová výstavbakonstrukce oken a balkónových dveříhlukově izolační okna pro extrémní požadavky do tř. hlukové izolace 5

Přednosti: rozmanité možnosti vzhledu dané různými tvary křídlových profilůhladký povrch zaručující snadnou údržbu a čištěníšikmá drážka v rámovém profilu pro lepší odvedení vody a jednoduché čištěníoptimální statické vlastnosti dané armováním s vysokou stavební hloubkouekologicky přijatelný, recyklovatelný materiál

Příslušenství

Nabízíme Vám následující příslušenství a produkty k okennímu profilu Euro-Design 70:

rohové spoje zamezující vzniku kondenzátu
pro úhly 90° - 180°Rehau Comfort Desing plus: roletový systém s možností integrování sítě proti hmyzu.

Potřebujete servis či opravu oken nebo dveří? Prostě nás jen...
Realizace

Podívejte se na vybrané realizace

Jsme hrdí na to, že dodáváme prvotřídní výrobky s vynikajícími vlastnostmi a designem. Prohlédněte si naše práce a dejte nám vědět, jak Vám můžeme pomoci s vaším projektem.