• O nás

Výroba

Jsme výrobce kvalitních plastových oken, dveří a zimních zahrad.

Kvalita

V rámci našich služeb i výroby si zakládáme na vysokém stupni kvality.

Tradice

Náše firma vyrábí a montuje platová okna a dveře už více jak 10 let.

Plastová okna

Výrobce plastových oken, dveří a zimních zahrad

Jsme výhradně česká společnost, která je tu pro Vás. Vyrábíme a montujeme kvalitní plastová okna, dveře a zimní zahrady. Působíme převážně v Severních Čechách v regionech Liberec, Jablonec nad Nisou, Frýdlant, v okruhu až po Hradec Králové, Prahu, Ústí nad Labem a Drážďany. Snažíme se neustále pružně reagovat na potřeby našich zákazníků a tomu přizpůsobujeme i náš sortiment. Od začátku fungování naší společnosti pečlivě měříme naše ceny a nabízíme zákazníkům pouze výrobky s vysokým poměrem kvality a ceny Zajišťujeme kompletní realizaci na klíč vlastními zaměstnanci a držíme se hesla: "KVALITNÍ MONTÁŽ JE PRIORITOU DLOUHOLETÉ FUNKČNOSTI OKNA". Snažíme se vždy přizpůsobit individuálním požadavkům každého zákazníka. Díky profesionálnímu přístupu zaměstnanců je naše práce efektivní, levná a rychlá, nikdy však na úkor kvality. Jsme společnost, která vytváří kvalitní výrobky z kvalitních profilů. Záleží nám na kvalitě a spokojenosti zákazníka, kterému se snažíme ve všem vycházet vstříc. Náš zákazník je ten, který nám určuje tempo a směr kterým se vydáme. Váš názor je pro nás důležitý.

Potřebujete servis či opravu oken nebo dveří? Prostě nás jen...
Best windows

Kvalita našich oken a dveří

Nepochybujeme o vysoké kvalitě našich výrobků, a proto poskytujeme 7 let záruky na plastová, dveře a zimní zahrady. O naší kvalitě svědčí i mnoho spokojených zákazníků. Více se o nich dozvíte v našich referencích.

Best windows

Důvody vysoké kvality
našich výrobků

  1. Používáme vysoce kvalitní a osvědčené technologie a strojní zařízení. Výrobní linku na plastová okna a plastové dveře nám dodala německá firma Urban a Rapid.
  2. Vyrábíme jen z kvalitních profilů společnosti REHAU, která je na trhu dlouholetým pojmem.
  3. Důsledně dbáme na vysokou kvalitu práce našich zaměstnanců.
  4. Naše kontrola kvalita je na prvním místě a vše nám projde několikrát rukama
  5. Dbáme na přesnost a pravidelné měření, včetně pravidelných zkoušek lámavostí rohů a kontroly technologií.
  6. Nejsme firma, která dodává polská okna.
Best windows

Proč zimní zahrady
od Best WindowS?

Realizace zimní zahrady rozhodně není snadná záležitost, a tak náročnou práci je třeba svěřit opravdovým profesionálům. Díky našim letitým zkušenostem Vám dokážeme nabídnout ZDARMA projekt zimní zahrady s trojrozměrným zobrazením a odborné poradenství. Zimní zahrady od nás využívají kvalitních materiálů a know-how německé firmy TS-Aluminium. Nahlédněte do našich referencí!

Realizace

Podívejte se na vybrané realizace

Jsme hrdí na to, že dodáváme prvotřídní výrobky s vynikajícími vlastnostmi a designem. Prohlédněte si naše práce a dejte nám vědět, jak Vám můžeme pomoci s vaším projektem.