Zasklená terasa

Zpříjemněte si bydlení díky zasklené terase

Zasklená terasa může sloužit k velikému množství účelů, a to nejen v zimních měsících. Dokáže zvýšit komfort bydlení tím, že obyvatelům zpřístupní přírodu i v krajně nepříznivém počasí.

 

V zasklené terase naleznete klid, relaxaci nebo aktivní odpočinek i v počasí, které by Vám jinak znemožnilo příjemný pobyt v otevřeném prostoru. 

 

Díky zasklené terase se Vám může rozšířit obytný prostor a vznikne například nenucený přechod z domu na zahradu.

Dobře provedené zasklení terasy navíc zkrášlí Váš dům, jak dokládají ukázky našich prací. 

 

Při plánování zasklené terasy je moudré dbát na kvalitu realizace, protože jen tak se můžete vyhnout nepříjemnému zklamání.

Kvalita zasklené terasy

Zasklená terasa je poměrně náročná na kvalitu použitých materiálů, technologii výroby a v neposlední řadě na kvalitu montáže.

 

Důvody jsou logické. Terasy jsou samonosné konstrukce, které musí unést nejen vlastní hmotnost, ale také sníh, odolávat krupobití do určité intenzity, jsou namáhány poryvy větru a rozdíly teplot na vnitřní a vnější straně pláště. 

 

Navíc se od nich očekává účelu odpovídající tepelná izolace, dostatečné řízené větrání, bezproblémová manipulace s pohyblivými prvky (např. dveře, větrací okénka, žaluzie ...).

 

Naopak je třeba vyhnout se teplotním mostům, které způsobují kondenzaci vodních par (rosení), vyvarovat se statických konstrukčních chyb, které by časem způsobovaly kroucení konstrukce a hlídat nespočet dalších chyb a nedostatků.

Realizace zasklené terasy

Z výše popsaného je zřejmé, že výrobou zasklené terasyy je dobré pověřit zkušenou firmu, kterou naše společnost BWS Liberec spol. s r. o. prokazatelně je. Svědčí o tom veliké množství našich spokojených zákazníků, kteří mohou potvrdit, že naše zimní zahrady splňují jejich představy. 

 

Kontaktujte nás a naši specialisté Vám BEZPLATNĚ nabídnou své lety prověřené zkušenosti, poradí Vám tam, kde si nebudete jisti, a naleznou pro Vás nejoptimálnější řešení, které splní Vaše očekávání.

Realizace

Podívejte se na vybrané realizace

Jsme hrdí na to, že dodáváme prvotřídní výrobky s vynikajícími vlastnostmi a designem. Prohlédněte si naše práce a dejte nám vědět, jak Vám můžeme pomoci s vaším projektem.