Plastová okna vyrábíme i montujeme v Liberci

Vyrábíme, dodáváme a montujeme kvalitní plastová okna REHAU se zaměřením na malé a střední investory (zákazníky), kteří ocení náš osobní přístup ke konzultaci,  přípravě a následné realizaci zakázky.

Nová plastová okna REHAU vyrábíme, dodáváme a montujeme v libereckém regionu především pro stavby nových rodinných domů, pro rekonstrukce bytů a domů. Kvalitní a osvědčená plastová okna REHAU vyrábíme a montujeme i pro rekonstrukce kanceláří, restaurací, prodejen, firmeních sídel a výrobních hal v Liberci i okolních regionech severních a středních Čech.

Vždy se snažíme nabídnout našim zákazníkům to nejvýhodnější řešení nových plastových oken z ohledem na finanční náročnost, ale i s ohledem na jejich kvalitu a trvanlivost materiálů (což bohužel není vždy zvykem).

Vyzkoušejte naše služby a nezávazně nás oslovte online poptávkovým formulářem, telefonicky nebo osobně.

Rádi Vám pomůžeme vyřešit nová plastová okna.

Okenní systém Brillant Design

Systém orientovaný na design ve stavební hloubce 70 a 80 mm pro nadstandardní bytovou výstavbu

REHAU Brillant-Design kombinuje vysokou tepelnou izolaci s tvarovou různorodostí. Jak ve stavební šířce 70 mm s 5 izolačními vzduchovými komorami, tak v 80 mm konstrukci se 6 komorami, systém dorazového těsnění vždy počítá s požadavky na nízkoenergetický standard. Elegantní vzhled se zaoblenými hranami, obloukovými nebo sešikmenými tvary křídlových a rámových profilů.

More

Okenní systém Euro Design 70

Pro bytové jednotky a rekonstrukci panelových domů.

Pětikomorové profily systému Euro-Design 70 umožňují svým konstrukčním řešením optimální vyztužení pomocí vnitřních výztužných profilů z pozinkovaného plechu a spolehlivý odvod srážkové a kondenzované vody. Základní profily okenního křídla mají stavební hloubku 70 mm a výšku 60 mm, rámový profil má stavební hloubku 70 mm a šířku 64 a 68 mm.

More

Okenní systém Geneo

Dokonalý koncept energie: ultrastabilní okenní profil bez výztuhy z technicky vyspělého materiálu RAU-FIPRO®.

Okenní profil GENEO s konstrukční hloubkou 86 mm je v současnosti nejúspornější profil na trhu.
Jeho předností je technicky vyspělý materiál RAU-FIPRO, vláknitý kompozit, možný i pro konstrukce oken s nejvyšším zatížením.
Pro zachování obvyklých statických vlastností nemusíte v 90% používat žádné přídavné armování. Výborné tepelně izolační vlastnosti profilů GENEO splňují s velkou rezervou požadavky tepelně izolačních norem, a to i do budoucna. Zároveň umožňují okna z profilů GENEO plánování bez „omezení" – moderní design a vysoký komfort.

More