Vchodové dveřní systémy v Liberci

Vyrábíme, dodáváme a montujeme v libereckém regionu kvalitní a osvědčené vchodové dveřní systémy REHAU. Plastové vchodové dveře jsou výhodné svou kvalitou provedení a výhodnou cenou. Trvanlivost materiálu dveří je velice důleživá vlastnost, na kterou se vždy klademe důraz při osobním jednání se zákazníkem.

V Liberci a okolních regionech se zákazníkům snažíme nabídnout pomoc a podporu už s výběrem potřebného provedení vchodových dveří. Plastové vchodové dveře dodáváme pro novostavby i rekonstrukce rodinných domů, bytů, kanceláří, prodejen, restaurací a firemních sídel.

Kvalitní vchodové dveře jsou Vaší vizitkou, a proto nás kontaktujte a společně dveře vybereme pro Vás nevýhodnější řešení.

Systém vchodových dveří Brillant Design

Systém o stavební šířce 70 mm pro nejvyšší nároky na funkčnost a výjimečný design

Systém vchodových dveří REHAU Brillant-Design je určen pro vstupní prostory u energeticky optimalizovaných staveb, bez ohledu na to, zda se jedná o rekonstrukci, nebo o novostavbu.

Čtyřkomorové profily o šířce 70 mm zaručují vysokou stabilitu díky rozměrné ocelové výztuži. Tyto dveře lze také vyrobit v provedení, zařazeném do bezpečnostní třídy 3.

More

Systém vchodových dveří Geneo

Design ve spojení s energetickou úsporou

Vchodové dveře jsou vizitkou Vašeho domu. Proto by neměly mít pouze výborné izolační vlastnosti, ale měly by také dobře vypadat a poskytovat pohodlí s dlouhou životností. Všechny tyto vlastnosti splní, díky technicky vyspělému HighTech-materiálu RAU-FIPRO, systém vchodových dveří GENEO.
Velmi neobvyklým detailem je použití skrytých pantů. Panty jsou umístěny v meziprostoru mezi rámem a křídlem dveří a přes svoji velmi masívní konstrukci nejsou viditelné ani tou nejmenší částí.

More